Auto do ślubu

Oferta ekskluzywnych samochodów

Chcesz poczuć się wyjątkowo w ważnym dla Ciebie dniu? Dzięki nam możesz podjechać pod kościół lub lokal, w którym organizowana jest impreza naszym ekskluzywnym samochodem. Masz możliwość wyboru odpowiedniej dekoracji, aby wszyscy widzieli, że ten dzień należy właśnie do Ciebie!

Każda panna młoda marzy o tym, aby w dniu swojego ślubu czuć się jak księżniczka. Dlatego też kupuje odpowiednią sukienkę, buty oraz dodatki. Aby podkreślić charakter tego najważniejszego w życiu dnia warto również zadbać o odpowiednią karocę.

 

Proponujemy Państwu podróż do ślubu pięknym audi a6 sport limousine. Samochód posiada niezwykle komfortowe i przestronne wnętrze,  klimatyzacje oraz ponadczasowy stylowy wygląd. W swojej ofercie mamy również Nissana qashqai w kolorze białym.

Happyevent24 oferuje wynajem ekskluzywnego samochodu, którym razem z panem młodym podjedziecie pod same drzwi kościoła, następnie pod salę weselną, a na życzenie również na sesję zdjęciową.

 

Gwarantujemy, że Wasi goście padną z zachwytu, a Wy poczujecie się najważniejszymi osobami całego wydarzenia. I chyba właśnie o to chodzi, prawda?

 

cennik

Auto do ślubu

Ceny uzależnione są od trasy oraz od wybranego pakietu.

Nasza usługa obejmuję przejazd: – po pana młodego – po pannę młodą – do kościoła – z kościoła na salę – na sesję zdjęciową – oraz przystrojenie auta sztucznymi kwiatami.

już od

500 zł

Chcesz obniżyć cenę?
Wybierz dodatkową atrakcję i zapytaj o rabat!