dmuchany zamek

Stwórz dzieciom prawdziwą, bajkową krainę!

Dmuchany zamek to atrakcja, którą pokocha każdy mały miłośnik zabaw na świeżym powietrzu. To najlepszy wybór dla rodziców, którzy dbają o bezpieczną przestrzeń do zabaw dla swoich pociech, jak również raj dla dzieci, które mogą cieszyć się beztroskim czasem spędzonym z rówieśnikami.

Dmuchany zamek to must have każdej imprezy plenerowej, na której pojawią się dzieci. W tej wielobarwnej, bajkowej strefie dla najmłodszych 13w1 znajdziemy wiele atrakcji, które podbiją serca wszystkich dzieci.

Na małe księżniczki i rycerzy czekać tu będą m.in. trampoliny, dwie zjeżdżalnie (dla maluchów krótsza i dla starszych dzieci nieco dłuższa), basen z kulkami, ścianka wspinaczkowa godna prawdziwych bohaterów, nieduży tunel, przez który przejdzie każdy odważny maluch, jak również kolorowa tarcza do rzutek na rzepy.

Cały zamek utrzymany został w bajkowej stylistyce z czasów średniowiecza, dzięki czemu maluchy poczują się tu jak na prawdziwym, królewskim dworze.

Co ważne, w trosce o bezpieczeństwo najmłodszych zadbaliśmy o to, by nasz dmuchany zamek posiadał wszystkie niezbędne certyfikaty bezpieczeństwa.

Jego konstrukcja jest zgodna z normami ASTM oraz EN71, a także posiada certyfikat TÜV Rheinland i GS.

Zamek wykonany został z podwójnie laminowanego, trwałego tworzywa PCV, które obszyte zostało nylonem. Ścianki boczne wzmocnione zostały natomiast przewiewną siateczką, która zapewnia swobodny przepływ powietrza do wnętrza zamku, a rodzicom pozwala kontrolować zabawę maluchów. 

Najważniejsze korzyści płynące z wyboru naszego zamku: